Edustajamme liitoN hallituksessa

Kuvassa Teollisuusliiton ja Teollisuuden työttömyyskassan demariryhmän edustajat valtuuston kokouksessa Helsingissä 22.5.2018

Riku Aalto, puheenjohtaja, 040 071 1072, riku.aalto@teollisuusliitto.fi
Eero Kelppe (1. varajäsen), Antti Laitinen (2. varajäsen), Teemu Mäki (3. varajäsen)

Anne Gärding, 0400 684 817, anne.garding@gmail.com
Tuija Pircklén (1. varajäsen), Sami Hietaharju (2. varajäsen)

Satu Heijari, 050 337 9789, satu.heijari@gmail.com
Esa Sainio (1. varajäsen)

Jarno Kemiläinen, 040 536 8009, jarnokemilainen@gmail.com
Tapani Kontio (1. varajäsen), Milja Tuomainen (2. varajäsen)

Hannu Koistinen, 040 547 3124, koistinenhp@gmail.com
Eero Holsti (1. varajäsen), Juha Pakarinen (2. varajäsen), Voitto Mansikkamäki (3. varajäsen)

Tapio Kuhmonen, 040 502 4323, tapio.kuhmonen@kone.com
Paavo Niskanen (1. varajäsen), Erkki Sinisalo (2. varajäsen), Sari Kinisjärvi (3. varajäsen)

Jani Kurtti
Tiina Elkki (1. varajäsen), Päivi Eskola (2. varajäsen)

Anu Lammi, 050 324 6804, anu.lammi@luukku.com
Virpi Kosonen (1. varajäsen), Suvi Vaara (2. varajäsen), Soile Pasanen (3. varajäsen)

Arto Liikanen, 040 735 4855, arto.liikanen@hotmail.com
Ville Kivimäki (1. varajäsen), Tuomo Liukkunen (2. varajäsen), Aimo Äikäs (3. varajäsen)

Anu Luhtanen
Pasi Lattunen (1. varajäsen), Risto Karhu (2. varajäsen)

Jari Nilosaari, 2. varapuheenjohtaja, 040 087 2641, jari.nilosaari@teollisuusliitto.fi
Marilla Hokkanen (1. varajäsen), Esa Sorila (2. varajäsen), Risto Lepola (3. varajäsen)

Ronny Norrgård, 050 583 7336, ronny.norrgard@live.com
Jarmo Eskelinen (1. varajäsen), Eija Uusivirta (2. varajäsen), Kati Keskisarja (3. varajäsen)

Mathias Pukkila, 050 356 1072, mathias.pukkila@msk.fi
Kari Nokelainen (1. varajäsen), Jukka Suomela (2. varajäsen)

Jari Roslöf
Petri Kallio (1. varajäsen), Pirjo Pesonen (2. varajäsen)

Sami Ryynänen, 050 458 2218, sami.ryynanen@neste.com
Ismo Raatesalmi (1. varajäsen), Elof Juselius (2. varajäsen), Juha-Pekka Siltala (3. varajäsen)

Peter Sjökvist, 040 018 1878, fortroendeman@narko.com
Sari Yliaho (1. varajäsen), Magnus Lindholm (2. varajäsen), Tom Lindholm (3. varajäsen)

Lasse Vertanen, 040 192 3206, lasse.vertanen@pp.inet.fi
Teija Mattila (1. varajäsen), Antti Smura (2. varajäsen), Janne Himanen (3. varajäsen)

Jari Vilen
Ritva Korhonen (1. varajäsen), Jari Mäki-Koivisto (2. varajäsen)

Takaisin >>