Edustajamme liitoN hallituksessa

 

Kuvassa Teollisuusliiton ja Teollisuuden työttömyyskassan demariryhmän edustajat valtuuston kokouksessa Helsingissä 22.5.2018

 

Riku Aalto, puheenjohtaja, 040 071 1072, riku.aalto@teollisuusliitto.fi
Eero Kelppe (1. varajäsen), Antti Laitinen (2. varajäsen), Teemu Mäki (3. varajäsen)

 

Satu Heijari, 050 337 9789, satu.heijari@gmail.com
Sauli Holappa (1. varajäsen), Esa Sainio (2. varajäsen)

 

Hannu Koistinen, 040 547 3124, koistinenhp@gmail.com
Eero Holsti (1. varajäsen), Juha Pakarinen (2. varajäsen), Voitto Mansikkamäki (3. varajäsen)

 

Heidi Koivisto, 044 020 7423, heidi.koivisto@kyrel.fi
Jari Roslöf (1. varajäsen), Petri Kallio (2. varajäsen), Pirjo Pesonen (3. varajäsen)

 

Tapio Kuhmonen, 040 502 4323, tapio.kuhmonen@kone.com
Paavo Niskanen (1. varajäsen), Erkki Sinisalo (2. varajäsen), Sari Kinisjärvi (3. varajäsen)

 

Anu Lammi, 050 324 6804, anu.lammi@luukku.com
Virpi Kosonen (1. varajäsen), Suvi Vaara (2. varajäsen), Soile Pasanen (3. varajäsen)

 

Arto Liikanen, 040 735 4855, arto.liikanen@hotmail.com
Ville Kivimäki (1. varajäsen), Tuomo Liukkunen (2. varajäsen), Aimo Äikäs (3. varajäsen)

 

Mika Lindblad, 040 592 9009, mika.lindblad@gmail.com
Anu Luhtanen (1. varajäsen), Pasi Lattunen (2. varajäsen), Risto Karhu (3. varajäsen)

 

Janne Naukkarinen, 040 351 9322, janne.naukkarinen@metsagroup.com
Jarno Kemiläinen (1. varajäsen), Tapani Kontio (2. varajäsen), Milja Tuomainen (3. varajäsen)

 

Jari Nilosaari, 3. varapuheenjohtaja, 040 087 2641, jari.nilosaari@teollisuusliitto.fi
Marilla Hokkanen (1. varajäsen), Esa Sorila (2. varajäsen), Risto Lepola (3. varajäsen)

 

Ronny Norrgård, 050 583 7336, ronny.norrgard@live.com
Jarmo Eskelinen (1. varajäsen), Eija Uusivirta (2. varajäsen), Kati Keskisarja (3. varajäsen)

 

Mathias Pukkila, 050 356 1072, mathias.pukkila@msk.fi
Vesa Autio (1. varajäsen), Kari Nokelainen (2. varajäsen), Jukka Suomela (3. varajäsen)

 

Heli Puura, 2. varapuheenjohtaja, 050 525 2673, heli.puura@teollisuusliitto.fi
Anne Gärding (1. varajäsen), Tuija Pircklén (2. varajäsen), Sami Hietaharju (3. varajäsen)

 

Sami Ryynänen, 050 458 2218, sami.ryynanen@neste.com
Ismo Raatesalmi (1. varajäsen), Elof Juselius (2. varajäsen), Juha-Pekka Siltala (3. varajäsen)

 

Peter Sjökvist, 040 018 1878, fortroendeman@narko.com
Sari Yliaho (1. varajäsen), Magnus Lindholm (2. varajäsen), Tom Lindholm (3. varajäsen)

 

Mari Tuomaala, 040 587 8470, marituomaala@hotmail.com
Jani Kurtti (1. varajäsen), Tiina Elkki (2. varajäsen), Päivi Eskola (3. varajäsen)

 

Lasse Vertanen, 040 192 3206, lasse.vertanen@pp.inet.fi
Teija Mattila (1. varajäsen), Antti Smura (2. varajäsen), Janne Himanen (3. varajäsen)

 

Jarno Viljakainen, 050 384 3965, jarno.viljakainen@kolumbus.fi
Jari Vilen (1. varajäsen), Ritva Korhonen (2. varajäsen), Jari Mäki-Koivisto (3. varajäsen)

 

Takaisin >>